Tere tulemast Relaxy Snacks!

Tere tulemast Relaxy Snacks!
01/04/2017 Relaxy Snacks
In Uncategorized

Teieni on jõudnud tervislike snäkkide karp, mis sisaldab endas iga kuu kodumaiselt tuttavaid ja välismaiselt põnevaid maitseid. See karp on komplekteeritud hoolega, pakkudes kvaliteeti, tervist ja põnevaid maitseelamusi

Tänapäevases kiires maailmas jääb tihti tahaplaanile see, mida sööme. Päevad, mis on pakitud täis erinevaid tegevusi, panevad tihti haarama pigem saiakese kui tervisliku snäki järele. Tean seda tunnet, kui hüppad kiiresti poest läbi, endal peas mõte “täna valin midagi tervislikku”. Riiulite vahel liikudes aga mõistad, et pole päris kindel, mis see tervislik snäkk on. Kas peaksin võtma banaani? Kus siin poes üldse see tervislike toodete riiul on? Kuidas lugeda toote etiketti nii, et sellest ka aru saad? Ah, võtan parem saiakese, siis on kindel, et saan kiiresti midagi kõhtu ja vähemalt ma tean, kus need siin poes asuvad. Jah, poed on liikumas suunas, kus tervislikumad vahepalad grupeeruvad järjest enam teatud riiulitele või liiguvad nähtavamale kohale. Kuid siiski võib leida tihti tervislikud snäkid ebatervislike kõrvalt, mis teeb tarbimisotsuse keerulisemaks. Kasvõi juba sellepärast, et emotsiooni ajel (meie aju lihtsalt on selliselt ehitatud) tahaks kohe ikkagi haarata kõrgema süsivesikute sisaldusega toote järele, mis enamasti sisaldab lisatud suhkruid, kahjulikke e-aineid, värvi- ja lõhnaaineid jne.

Relaxy Snacks eesmärk on tutvustada inimestele tervislike vahepalasid, mida tööle, kooli, trenni, matkale, külla kaasa haarata. Lisaks soovime tõsta teadlikkust üldiselt tervislikust toitumisest, mille tarvis hakkab blogis olema erinevaid kasulikke ning motiveerivaid intervjuusid, artikleid, arvamusi. Samuti saab lugeda erinevate toodete kohta, mis karpi on jõudnud.

Niisiis, meie soovitame toituda tervislikumalt, sest just see on üheks aluskomponendiks hea tuju, enesetunde ja ilu saavutamiseks. Miks mitte alustada kohe?  

Snäkime tervislikult!

Teie Relaxy Snacks

Liitu meie uudiskirjadega, et olla kursis põnevate blogipostitustega

Comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*