Relaxy Snacks – kuidas see ikkagi toimib?

Relaxy Snacks – kuidas see ikkagi toimib?
17/04/2017 Relaxy Snacks
In Uncategorized

Mida see sisaldab?

Relaxy Snacks komplekteerib meie armsa toitumisnõustaja Kadri abiga tervislikud snäkid, mida nautida tööl, kodus, sõpradega, matkal, koolis jne. Tooted, mida võib meie karbist leida, sisaldavad vaid keha jaoks vajalikke aineid, on e-ainete vabad, ei sisalda kunstlike lõhna- ega värvaineid ning on tervislikud. Iga kuu on karbis erinevad nii välismaiselt põnevad kui kodumaiselt tuttavad tooted. Näiteks 25 euro eest saad maikuus 8 snäkki, millest mõnda toodet saad nautida paar ampsu ja mõnda lausa terve kuu.

HTML5 IconHTML5 IconHTML5 Icon

Kuidas tellida?

See on imelihtne! Mine meie lehele http://relaxysnacks.ee/telli/ ja täida vajalikud lahtrid. 24h jooksul edastame sulle arve, mille tasumisel saadame ka kinnitusmeili. Siis jääb vaid oodata uut kuud, et mõnusad snäkid sinuni jõuaks!

HTML5 IconHTML5 IconHTML5 Icon

Millal ma karbi kätte saan?

Iga kuu alguses saad tellida karbi järgmiseks kuuks ehk siis hetkel on võimalik tellida maikuu karpi. Kuu viimasel päeval ehk 30.04 kell 00.00 lähevad tellimused lukku. Seejärel saadame meie tellimuse täpse arvu ettevõtjatele, kes saadavad omakorda tooted meieni. Siis algab komplekteerimine ja saatmine. Umbes 10 päeva jooksul jõuab snäkikarp Sinuni!

 

Kui Sul on veel küsimusi/ettepanekuid võta meiega julgelt ühendust info@relaxysnacks.ee

Teie Relaxy Snacks

Comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*