Joogafestival

Joogafestival
12/07/2017 Relaxy Snacks
In Uncategorized

Hei armsad sõbrad!

Juba on käes juulikuu ning see toob kaasa endaga nii mõndagi põnevat. Nimelt võib 22.-23. juulil leida meid Haapsalus toimuvalt Joogafestivalilt.
Seoses sellega kuulutame välja jooga challange’i või väljakutse, mille raames 15.-21.juulil laeme iga päev üles kuni 10 minuti pikkuse joogavideo. Videos olev joogataja ei ole professionaal, kuid meie eesmärgiks olekski edasi anda mõte, et igaüks võib alustada kui huvi on!
7 päeva jooksul saad meiega koos joogat teha, võtta kampa sõbrad, pere ja teha tutvust joogaga. Meie peame lugu tervislikust toitumisest ning sama oluline on liikumine. Lisaks sellele, et jooga on hea meie kehale, saab sellest kasu ka meie vaim. Terves kehas terve vaim! Sellel on oma tõepõhi all – mida rohkem ma liigun, seda rohkem saab aju hapnikku ning töötab paremini.
Jooga puhul on oluline ära mainida ka see, et selle juurde käib tavaliselt erinevad hingamistehnikad ning meditatsioon. Need on olulised tänapäeva kiire eluviisi juures, kus mõtteid on peas palju ning aega lõõgastumiseks, puhkamiseks on keeruline leida. See vajab küll harjutamist, kuid iga päev vähemalt 10 minutit meditatsiooni muudab keskendumise lihtsamaks. Samuti peame oluliseks leida aega iseendale ning meiega koos võid alustada uue harjumusega. Seega kutsume kõiki üles liikuma ja jooga väljakutsest osa võtma! Jälgige meie sotsiaalmeediat, et üritusega kursis olla. Kohtume laupäeval esimese videoga!

Teie Relaxy Snacks

Liitu meie uudiskirjadega, et olla kursis põnevate blogipostitustega

Comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*