Esimene kuu Relaxy Snacksiga

Esimene kuu Relaxy Snacksiga
06/06/2017 Relaxy Snacks
In Uncategorized

Esiteks tahame tänada esimesi kliente, kes on meid usaldanud ja uut põnevat teenust katsetanud. Mõistame, et antud platvorm on uus ja vajab harjumist, kuid üha enam märkame sarnaste teenuste turule tulemist erinevate toodete näol ning loodame jõuda järjest rohkemate südametesse. Aitäh teile!

Esimesel kuul jõudis lisaks Eesti inimesteni emadepäevaks ka kaks karpi lausa Saksamaale! Üks meie armas klient arvab Relaxy Snacks karbi kohta järgnevalt: “Väga meeldis maikuu paki sisu. Aitäh ja tellin edaspidigi. Soovitan, sest siis saab proovida neid tooteid, millest tavaliselt poes mööda kõnnid. Nii mõnigi toode leiab nüüdsest koha minu ostukorvis”. Lisaks on maikuust alates võimalus endale karp kaasa haarata nii Tartust Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapia keskusest kui ka Pärnust Janne Ristimetsa Tantsustuudiost.

Juuni aga toob meieni 9-10. juunil toimuvat Grillfesti: Hea toidu festivali 2017, mis leiab aset Pärnus. See on festival kus kohtub hea toit ja mõnus festivali vaib – tulge meid uudistama! Kohapeal saate katsuda karpi, vaadata sinna sisse, proovida erinevaid snäkke ning osta endale Relaxy Snacks karp 20% soodustusega, LAADAHINNAGA– 20 EUR! Suurepärane kink kaasa haaramiseks lõpetamisele, jaanipäevale või kuhu iganes süda soovib!

 

Snäkkimisteni!

Teie Relaxy Snacks

 

Maikuu karbi sisse saab piiluda siin: https://www.youtube.com/watch?v=vK_QKTI83KY

Pikemat arvustust karbi kohta saad lugeda siin: https://igikelts.ee/suudimatu-snakkimine/

Comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*